Jsem Lucka, mladá maminka krásného chlapečka, která má skvělou, milující rodinu a pár úžasných přátel. Ale rodina je daleko a přátelé mají jaksi vlastní životy a problémy. Syn je moje první miminko a informací, co dělat, nedělat, jak u toho vypadat a jak se cítit během těhotenství/šestinedělí/mateřství je všude hodně. Až moc. Ale s reálným životem nemají mnoho společného. S opravdovým obavami, stresy a trápením se občas prostě není komu svěřit. Proto přesně vím, jaké to je, když potřebuješ NĚKOHO, s kým můžeš otevřeně mluvit a on/a Tě vyslechne. A že je někdy moc těžké někoho takového najít, když ho zrovna potřebuješ.

Před porodem jsem pracovala na univerzitě jako koordinátorka a zároveň měla rozpracovaný doktorát. Byla jsem zvyklá organizovat, mít věci pod kontrolou, hodně pracovat, ale uměla jsem si vyhradit i čas pro sebe. Ráda jsem se vzdělávala, cestovala, poznávala inspirativní lidi. Milovala jsem hudbu, mezi mé největší životní zážitky patřily koncerty oblíbených kapel.

A pak se nám narodil syn a já se stala v první řadě mámou. Šla jsem do toho s nasazením sobě vlastním, takže mé staré Já šlo stranou. Jak ale prcek roste, uvědomuji si čím dál tím víc, že nikam nezmizelo - moje osobnost se "jen" rozšířila o další úžasnou roli.

A já se každý den učím, jak všechny ty role nakombinovat tak, abych byla šťastná já i moje rodina. Je to často krkolomná, ale úžasná cesta, která mi přináší spoustu poznatků a zážitků. Moc ráda je budu sdílet s Vámi - s Vámi, které jako já občas hledají někoho, kdo Vás vyslechne a povzbudí, protože třeba jako já nepocházíte z Brna.

Ženy jsou stvoření sdílející, o svých trablích potřebují mluvit. Často nečekají, že uslyší řešeni, jen potřebují cítit, že jim někdo naslouchá. Už samo sdílení je léčivé. A právě k tomu má sloužit Dobrá kámoška.

Potřebuješ si popovídat? Napiš mi. 

33103735_1425406607565094_91884489061517